Mireserdhet ne dyqanin tone!

Ideja pėr kėtė dyqan nė internet lindi si rezulat i dėshires pėr tė dėrguar lule ne Shqipėri. Shprėndajme vetėm brenda Tiranės. Buqetat shpėrndahen deri te dera nė shtėpi ose zyrė, kanė gjithmonė lule te freskėta dhe pėrfshijnė njė mesazh (nė letėr e zarf). Porosia duhet te behet 3 dite para dergeses. Nese rasti eshte urgent dhe porosia duhet te behet menjehere, ju lutemi na dergoni nje email me te dhenat e dergeses dhe mos mbushni formularin qe kemi ne sit mbas pageses.

Shpėrndarja ėshtė 100% e garantuar ne kohe. Pėr tė gjitha pyetjet mund tė drejtoheni te linku pyetje ose mund tė klikoni te linku procesi. Gjithashtu pėr cdo pyetje tjetėr mos hezitoni tė na kontaktoni tek dergolule@hotmail.com.

 


Karafila tė freskėt !!

Klikoni tek linku buqeta pėr tė porositur.

 
"Pėr Ditėlindje, festa, martesa, apo
thjesht pėr tė thėnė
po mendoj ty..."

SUPRIZE!! Njė buqetė me lule

    Kliko pėr Banner Exchange.